POWIEW LATA 2016

Za oknem jeszcze zimno, do wiosny jeszcze nam trochę zostało, ale my już dzisiaj,  chcemy przybliżyć Wam odrobinę lata, i pokazać wybrane przez nas nowości , na nadchodzący sezon  2016 ( który aż chciałoby się powiedzieć, uważam za otwarty ! )
Pierwszą prawdziwą perłą,  jest wyjątkowej urody bluzeczka, która jest jak ciepły powiew lata . Mowa o polskiej marce  Malini. , która stawia na dobry design i jakość . Bluzeczka prezentowana poniżej to  małe dzieło sztuki , które swoim urokiem przyciąga spojrzenia wszystkich- którzy tak jak ja kochają modę i nie są na nią obojętni . Uwielbiam proste, pięknie skrojone ubrania , które same w sobie, swoim wdziękiem  wywołują zachwyt . Myślę że więcej już pisać nie trzeba, oceńcie sami , być może któraś z wybranych przez nas propozycji,  oczaruje również i Was, i choć na moment przeniesie w ciepły słoneczny poranek   ….

 

 

 

Malini

 

 

Malini

 

 

 

 

 

Malini

 

 

 

Malini

 

Malini

 

Malini

 

Malini

 

Malini

 

Malini

 

 

Malini

 

Malini

 

MALINI

 

Bluzeczka – Malini

Torba-   Ivahona

Bransoletka- mofflo

Spodenki niebieski – Aqademia

Spodenki w print- Gap

Sandały – Zara

 

 

Podziel się:

4 comments on “POWIEW LATA 2016

    • Dziękuję ślicznie …To prawda córcia rośnie i ma coraz większą świadomość tego co zakłada na siebie ,ale muszę przyznać z radością, że idziemy w tym samym kierunku ….

      • To masz szczęście. Moja córka nagle przestała podzielać mój gust. Cóż można zrobić.. Na siłę uszczęśliwiać kupując rzeczy, w których nie czuje się dobrze? Przestałam jej sama cokolwiek proponować, bo kompletnie nie trafiam a iwem, że jak namówię to założy raz i będzie leżeć. Przeżyłam już szczęśliwie krótki okres wróżkowych prasowanek, przeżyję i zapatrzenie na modę starszych koleżanek. Choć to akurat mocniej doskwiera. Jest wciąż małą 10 letnią dziewczynką a wygląda czasem jak dorosła. Dlatego uwielbiam to miejsce, gdzie można popatrzeć, że dziewczynka może wyglądać jak dziewczynka, naturalnie dziewczęco z umiarem, bez przesłodzenia ani udawania starszej. Mniam. Pokazujcie się częściej.

        • Uszczęśliwiać na siłę absolutnie! Być może teraz i jest fascynacja koleżankami, ale to na szczęście trwa krótko 🙂 i zaraz zacznie szukać swojej drogi..Naszym zadaniem jest subtelnie je teraz nakierowywać, a czym skorupka za młodu nasiąknie…tym na starość trąci ..czego sobie i Tobie życzę..Ps będzie nas teraz dużo 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *