ZDROWE ODŻYWIANIE – PIRAMIDA W KUCHNI

Z książką Piramida w Kuchni Joanny Gorzelińskiej ( politolog, dziennikarka, blogerka, ale przede wszystkim mama czwórki dzieci, której największą frajdę sprawia wspólne gotowanie z rodziną. Ambasadorka ogólnopolskiej akcji „Kocham, nie truję)

zetknęłam się już  jakiś czas temu, pisałam o niej tutaj , byłam wtedy a raczej byliśmy,  pod ogromnym wrażeniem i do dnia dzisiejszego korzystamy z niej namiętnie. Będąc ostatnio w Empiku natknęłam się na kolejną książkę z serii Piramida w kuchni- Na wynos. Kupowałam ją z wypiekami na twarzy, bo dobrze widziałam czego mogę się spodziewać w środku i ile radości sprawię swoim dzieciom 🙂  Nie ukrywam też ,  że pojawiła się w idealnym momencie mojego życia ( teraz kiedy mam trójkę dzieci w szkole , poranne śniadania stają się nie lada wyczynem ). Nie lubię monotonni,  wyrobiłam już w dzieciach zdrowe nawyki żywieniowe , ale ta książka to nie tylko wspaniałe przepisy, ale też świetny poradnik,  który dzieci uwielbiają. W weekendy kiedy widzę swoje bąble w kuchni , jak przygotowują danie dla swojej mamy , to czuję się prawdziwą szczęściarą ! Polecam wszystkim rodzicom którym,  nie jest obojętne co dzieci jedzą .Książka jest przepięknie wydana, przepisy są proste nie banalne i bardzo smaczne. Aaaa a przepis na ciasto marchewkowe uzależnia !!! Pycha 🙂

 

Na wynos -piramida w kuchni

 

 

piramida w kuchni na wynos

 

 

IMG_2130

 

 

IMG_2118

 

 

IMG_2142

 

 

IMG_2160

 

 

IMG_2162

 

 

piramida w kuchni - na wynos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się:

6 comments on “ZDROWE ODŻYWIANIE – PIRAMIDA W KUCHNI

  1. Wszystkie książki super koniecznie muszę uzupełnić w mojej bibliotece zwłaszcza że kuchnia i tematyka gotowania zdrowa dla dzieci itp dla mnie idealna. Aktualnie wciągam się w robienie różnych past z cieciorki, pomidorów, słonecznika itp i zwłaszcza moja dziewczynka uwielbia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *